تبلیغات
مرگ شیطان - نابودی اسرائیل
سه شنبه 10 اردیبهشت 1387

نابودی اسرائیل

   نوشته شده توسط: زمینی آسمانی    نوع مطلب :جرعه ای ازولایت ،

گفت وگو با شیخ حسن بغدادی از رهبران بلند پایه حزب الله:

این بار اسرائیل را نابود می کنیم

*ازنگاه شما به عنوان یکی از رهبران بلند پایه حزب الله بنیان خاورمیانه جدید آمریکا چه خواهد بود؟

**این پروژه سه اساس دارد:

1.ساقط کردن نظامهای مخالف رژیم صهیونیستی

2.کنترل منابع نفتی

3.جنگ میان انقلابیون و تغییر ساختار منطقه بر اساس طایفه ومذهب.

امام موسی صدر سی سال پیش خاورمیانه جدید را پیش بینی کرده بود، فراموش نمی کنم که او در دهه هفتاد میلادی می گفت که لبنان نباید هیچگاه به سوی تقسیم و فدرالیسم حرکت کند و اگر روزی چنین شد وارد دنیایی خواهیم شد که تحت سیطره اسرائیل خواهد بود.

*ارتباط خاورمیانه جدید و اراده آمریکاییها برای تداوم بحران در لبنان چیست؟

**آمریکاییها لبنان را محل مناسبی برای اجرای طرح خاورمیانه جدید تشخیص داده اند.اما به نام مقاومت و حزب الله به آنه اجازه چنین کاری را نخواهیم داد.آنها در عرصه نظامی از ما شکست خوردند و در عرصه سیاسی هم نمی گذاریم به اهداف خود برسند.حزب الله اجازه نخواهد داد لبنان بار دیگر به ورطه جنگ داخلی و تقسیم کشیده شود.

*ارزیابی شما از حضور ناوهای جنگی ایالت متحده،در سواحل لبنان چیست؟

**ناو(یو.اس.اس.کول) از مدتها قبل در دریای مدیترانه حضور داشت؛ اما این حضور معانی خاص خود را نیز به همراه داشته است.البته ناتو نیز از مدتها پیش در مدیترانه و سواحل لبنان حضور نظامی دارد.اینکه مثلا قبلا ده ناو بوده و حالا یازده ناو، چیزعجیبی نیست.پیام حضور ناو جنگی آمریکا درسواحل لبنان ترساندن حزب الله، سوریه و ایران بود. آمریکا می خواست بگوید ما آماده ایم با قدرت نظامی از یاران خود دفاع کنیم ویا حتی با زور هم که شده رئیس جمهور تحمیلی برای لبنان انتخاب کنند.یک بار در سال 1982 بشیر جمیل را به زور در کرسی ریاست جمهوری نشاندند که وی ترور شد. نمی توان با زورچیزی را به لبنان تحمیل کرد.آمریکاییها به لبنان آمدند، شکست خوردند وصدها تن از آنان کشته شدند.حکومت برلبنان ولبنانیها امکان پذیر نخواهد بود مگر با توافق همه گروههای لبنانی. می خواستند حزب الله را خلع سلاح کنند اما اینک صراحتا می گویند که اگر همه سلاحهای دنیا را هم به کار گیریم نمی توانیم حزب الله را خلع سلاح کنیم.حزب الله یک گروه نیست؛ یک ملت است.پس اگر خواستند کاری کنند باید همه ملت را بکشند.این ناو و ناوهای ناتو و اسرائیل کوچک ترین تأثیری بر روحیه وعزم ما ندارد و در راه خود استوار خواهیم بود.

*آیا حضور نظامی آمریکا و ترور عماد مغنیه ارتباطی با هم دارند؟

**صد در صد؛ترور مغنیه،ترور یک فرمانده حزب الله نبود بلکه ترور یک چهره ضد اسرائیلی بود.اگر چه موساد مجری عملیات ترور عماد مغنیه بوداما دستور ترور از آمریکا صادر شده بود وبرخی هم با آنها همراهی کردند.تأکید می کنم که اقدامات آنها راه به جایی نخواهد برد. بزرگ ترین جواب حزب الله به این عملیات تروریستی از طریق مشارکت وسیع مردمی در مراسم تشییع جنازه مغنیه نمود پیدا کرد.سید حسن نصرالله هم قاطعانه گفت که شهادت حاج عماد مغنیه آغازی است بر سقوط رژیم صهیونیستی.

*سران سه سازمان اطلاعاتی اسرائیل اخیرا در گزارش خود به کابینه اولمرت از احتمال آغاز جنگ جدیدی با حزب الله سخن گفتند.شما احتمال این درگیری را تا چه میزان جدی می دانید؟

**احتمال می دهیم این جنگ آغاز شود و برای آن آماده شده ایم.معتقدیم اگر چه ارتش اسرائیل آمادگی این درگیری را ندارد اما با فشارهای آمریکا اقدام به این کار خواهد کرد.اسرائیل اگر این بار شکست بخورد از میان خواهد رفت.ما در جنگ سی و سه روزه ضعیف تر از امروز بودیم واسرائیل قوی تر ازامروز.توکل به خدا بزرگ ترین رمزپیروزی است و ما نیز با تکیه بر همین اصل پیروز شدیم.ارتش اسرائیل دارای قدرت و تکنولوژی قوی می باشد و ما بر اساس آیه شریفه "واعدوا لهم ما استطعتم من قوه" در حال آماده کردن خود هستیم؛از خواب خود کم می کنیم وبرمیزان آمادگی خودمی افزاییم.دشمن را به خوبی می شناسیم. هر چه آنها توطئه می کنند ما نیز این توطئه ها را خنثی می کنیم.

*چه نشانه هایی از آمادگی اسرائیل برای حمله وجود دارد؟

**اسرائیل چندی پیش در مرزهای لبنان مانور بزرگی را برگزار کرد و این خود نشانه بزرگی است.این مانور قطعا تبلیغاتی و برای نشان دادن قدرت نبود.یادمان نرود که اسرائیل محال است شکست درجنگ سی و سه روزه رابپذیرد ضمن آن که از حضورآمریکاییها درمنطقه به بهترین نحو بهره برداری خواهد کرد.همه هراس اسرائیل از این است که در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و کنار رفتن بوش،دولت جدید مخالف جنگ باشد و اسرائیل فرصت حمایت مستقیم نظامی آمریکا در منطقه را از دست بدهد.همه این ها در شرایطی اتفاق می افتد که ایران، سوریه،حماس وحزب الله قوی شده اند و این کابوسی بزرگ برای صهیونیستها است.حتی همین سفر اخیر آقای احمدی نژاد به عراق هم نقطه قوتی برای ایران بود و موقعیت آمریکاییها را در منطقه تضعیف کرد.مجموع این عوامل به سود اسرائیل نیست.پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران،نخست وزیر وقت اسرائیل انقلاب ایران را زلزله ای بزرگ در خاورمیانه عنوان کرد که شعله های آن اسرائیل را نیز در بر خواهد گرفت.جمهوری اسلامی ایران ماهیت وجودی اسرائیل را به خطر انداخت.ایران از نظر جغرافیایی حد و مرز دارد ولی از نظر جهانی یک خاستگاه اسلامی است.اسرائیل نیز رژیمی است که به دنبال جا و مکان می گردد.خاطرم هست در جایی از نخست وزیر اسرائیل پرسیدند مرز شما کجاست که وی پاسخ داد هر جا که اقتصاد،فرهنگ،و ارتش ما است،آنجا مرز ماست.رژیم صهیونیستی خطری برای همه منطقه است ولی به امید خدا آنها در تیررس ما هستند و خداوند عذابی سخت بر آنان نازل خواهد کرد،همان گونه که در سال 2006 شکست خوردند،این بار نیز شکست سختی خواهند خورد.پیش بینی ما حاکی است که اگر این بار جنگی رخ دهد حدود صد هزار اسرائیلی از سرزمین های اشغالی مهاجرت خواهند کرد.

*عماد مغنیه چه میراثی از خود بر جای گذاشت؟

**آمریکا و اسرائیلی ها نمی فهمند که فعالیت ما بر محور افراد نمی چرخد.افراد برای ما نماینده یک مرحله هستند و هنگامی که شهید می شوند هزاران نفر دیگر قابلیت جایگزینی آنان را دارند.عماد یک شخص نبود بلکه یک تفکر و مفهوم واقعی مقاومت بود.ما هزاران نفر همانند عماد مغنیه در لبنان،فلسطین،ایران و سراسر جهان اسلام داریم.اگر چه حاج رضوان فردی بزرگ بود اما عضو یک سازمان بزرگ محسوب می شد.شهادت وی ما را متأثر کرد اما ما به راه خود ادامه خواهیم داد.

[گفت و گو:احسان تقدسی-مختار پرتو]            

 


How long do you grow during puberty?
پنجشنبه 16 شهریور 1396 07:22 ق.ظ
Please let me know if you're looking for a article writer for
your weblog. You have some really good articles
and I believe I would be a good asset. If you ever
want to take some of the load off, I'd absolutely love
to write some material for your blog in exchange for a link
back to mine. Please blast me an e-mail if interested.
Thanks!
vera6griffin1.jigsy.com
چهارشنبه 18 مرداد 1396 08:27 ب.ظ
I do not even understand how I ended up right
here, but I assumed this put up used to be good. I don't
recognise who you might be but certainly you are going to a
famous blogger in case you aren't already.
Cheers!
https://medaalfonsi.wordpress.com
شنبه 14 مرداد 1396 03:53 ب.ظ
I always used to study piece of writing in news papers but now as I am a user of net
so from now I am using net for articles or reviews, thanks to web.
manicure
چهارشنبه 6 اردیبهشت 1396 02:26 ق.ظ
Hi there! Do you use Twitter? I'd like to follow you if that would be okay.
I'm undoubtedly enjoying your blog and look forward
to new posts.
manicure
یکشنبه 3 اردیبهشت 1396 07:53 ق.ظ
Unquestionably believe that which you said. Your favorite justification appeared
to be on the web the easiest thing to be aware of.
I say to you, I definitely get irked while
people think about worries that they just do not know about.
You managed to hit the nail upon the top and
also defined out the whole thing without having side-effects ,
people can take a signal. Will probably be back to get more.

Thanks
BHW
شنبه 2 اردیبهشت 1396 07:55 ب.ظ
I enjoy reading a post that can make people think. Also, thanks
for allowing for me to comment!
aliReza
شنبه 19 مرداد 1387 10:08 ق.ظ
سلام. جالب بود . به منم سر بزنین
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر