تبلیغات

 خبرهای خواندنی

   راه اندازی سایت فارسی وزارت خارجه اسرائیل:

    سایت العربیة گفت :وزارت امور خارجه اسرائیل برای معرفی اسرائیل و سیاستهای آن به ایرانیها به تازگی یك سایت الكترونیكی به زبان فارسی به وجود آورده است.

    شبكه تلویزیونی العربیةدر این باره گفت كه "منوشه امیر"از گویندگان با سابقه رادیو اسرائیل به زبان فارسیها در تهران متولد شد كه ۴۷ سال پیش به اسرائیل رفت و سپس در رادیو اسرائیل به زبان فارسی مشغول به كار شد.

   وی گفت كه این سایت الكترونیكی دارای دو هدف اساسی میباشد یكی آگاه كردن ایرانی ها نسبت به دولت اسرائیل و دوم جمع آوری اخبار اسرائیل درباره پرونده هسته ای ایران و ترجمه آنها به فارسی و قرار دادن آن در این سایت .

   العربیة افزود :به نظر می رسد كه اسرائیل تلاش میكند تا با مردم ایران ارتباط برقرار كرده و چهره خود را در برابر ایرانی ها مقبول سازد .در این سایت جدید اسرائیل به زبان فارسی ، اخبار محلی و اخبار مربوط به یهودیان ایرانی ساكن اسرائیل نظیر رسوایی "موشه قصاب"رئیس جمهور مستعفی اسرائیل و نیز خواننده اسرائیلی موسوم به "ریتا" كه به زبان فارسی می خواند ، قابل مشاهده می باشد .

   شبكه العربیةبا اشاره به اینكه چنین سایتی در چارچوب تلاشهای عمومی اسرائیل درباره پرونده هستهای ایران است،افزود :آنچه اسرائیل نتوانست در صحنه سیاسی انجام دهد قصد دارد از راه مخاطب قرار دادن مردم ایران آن را محقق كند.

 

 *****

برنامه سفارت اتریش در تهران برای مهاجرت به اسرائیل! 

   سفارت اتریش در ایران برنامه مهاجرت ایرانیان یهودی به اسرائیل را پشتیبانی می كند. این سفارتخانه به افراد معرفی شده از سوی تشكیلات "هایاس"ظرف مدت یك هفته ویزا می دهد تا پس از عزیمت به اتریش ، با هماهنگی های قبلی به عمل آمده راهی اسرائیل شوند.

  "هایاس" یك سازمان اسرائیلی است كه در سراسر جهان به شناسایی و ترغیب یهودیان برای مهاجرت به اسرائیل مشغول است ودر ایران نیز فعالیت دارد.مقر مركزی "هایاس"در آمریكا است. گفته می شود سفارت اتریش به ازای صدور هر ویزا برای یهودیان ، سه هزار دلار دریافت می كند.

   این سفارتخانه علاوه برفعالیت درپروژه مهاجرت یهودیان ایرانی به اسرائیل به سایر

اقلیتها ی دینی هم سرویس های ویژه جهت مهاجرت به اروپا و آمریكا ارائه می دهد و

 روزها ی سه شنبه هر هفته را به این موضوع اختصاص داده است .

 

*****

جریمه گرایش به اسلام در آمریكا !

   یكی از سازمانهای آمریكایی كه دشمن مسلمانان در آمریكا به شمار می رود ،طرحی برای جریمه كسانی كه تازه مسلمان می شوند،پیشنهاد داد .در این طرح برای كسانی كه به اسلام گرایش می یابند بیست سال زندانی در نظر گرفته شده است كه به سبب ان مراقبت و محافظت از مساجدی كه ملزم به اجرای شریعت اسلام هستند ،شدت می یابند.

  این سازمان مسلمان شدن را بحرانی می داند كه منجر به فروپاشی و انهدام حكومت آمریكا می شود. گزارشهای رسیده از خبر گزاری آمریكا نشان می دهد كه این طرح قانونی كه سازمان مذكور پیشنهاد داده ،به خروج اسلام از آمریكا دعوت می كند ،چرا كه این دین را با فرهنگ یهودی و مسیحی متناسب نمی بیند. این طرح كه برای اولین بار در جهان مطرح شده است ،به زودی در مساجد آمریكا اجرا می شود كه هدف آن ارزیابی تهدیدی است كه دولت آمریكا در داخل مرزهایش با آن مواجه است.

  در بیانیه این سازمان آمده است :در این طرح همه اطلاعات درباره مساجد آمریكا كه بیش از۲۳۰۰مسجد و مدارس مرتبط با آن است ،از سوی نگهبانان صهیونیستی ارائه می شود كه این اطلاعات ملت و مسئولان را ملزم به اجرای قانون مذكور می كند. این سازمان طرحی برای تجسس در مساجدرا نیز دارد تا امكان معرفی مساجد و مدارسی كه شریعت اسلام را ترویج می كنند ،فراهم شود.

 

***** 

نشانه گیری ششصد موشك ایرانی به سوی اسرائیل:

  یك روزنامه عربی با چاپ گزارشی به نقل از یك منبع دیپلماتیك ناشناس در سوریه مدعی شده است : ایران ششصد هدف را در اسرائیل برای نشانه روی موشكهایش انتخاب كرده و در صورت هر گونه حمله به تاسیسات هسته ای اش ،این موشكها را قلمرو رژیم صهیونیستی شلیك می كند .

   به گزارش روز نامه قطری الوطن ،اهداف تعیین شده در خاك اسرائیل به طور كامل در برد موشكهای ایرانی "شهاب " قرار دارند و در صورتی كه اسرائیل به تنهایی یا با مشاركت آمریكا به ایران حمله كند ، این اهداف در كوتاهترین زمان نابود خواهند شد.

 

*****

    فرمانده كل سپاه پاسداران:

 

 شكست دیگری در عراق در انتظار آمریكاست

    فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:شكست دیگری در عراق در انتظار آمریكاست .

    سرلشكر پاسدار رحیم صفوی در مراسم افتتاحیه دوره آموزشی "مبانی اندیشه اسلامی "ویژه دانشجویان بسیجی تصریح كرد :امریكا نیروهای خود را با خواری از سال ۲۰۰۸ از عراق خارج می كند هر چند كه پایگاههای نظامی خود را مثل ژاپن وكره جنوبی نگه می دارد اما از نظر سیاسی و نظامی مجبورند شكست را بپذیرند.

     وی خاورمیانه را قلب جهان دانست واظهار داشت :غرب وبه ویژه آمریكا همواره تلاش كرده اند بر این منطقه تسلط یابند تا از این طریق بتوانند جهان را كنترل كرده و در اختیار خود بگیرند.  وی افزود: همه ذخایر انرژی جهان در ۲۵ سال آینده تمام خواهد شد و تنها منطقه خاورمیانه و خلیج فارس قادرند تا ۸۰ سال آینده نفت خام و تا ۸۰۰ سال آینده گازرا تامین كند .

    و ی با اشاره به سالگرد پیروزی حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه رژیم صهیونیستی علیه لبنان گفت : آمریكا این رژیم را مجبور كرد تا دو ماه جلوتر از برنامه به حزب الله لبنان حمله كند ،زیرا این تصور را داشت كه كه با كنار زدن حزباله و فشار به سوریه به هدف بعدی خود یعنی ایران نزدیك شود اما برآورد های اطلاعاتی اسرائیل وآمریكا غلط از آب در آمد زیرا قدرت نظامی حزب الله را دست كم گرفته بودند. در طول ۶۰ سال از تشكیل اسرائیل در جنگ ۳۳ روزه بزرگترین شكست اسرائیل بود ،كه بیشترین تلفات را برای آن به همراه داشت. فرمانده كل سپاه تصریح كرد :این كه حدود یك سال است دیگر سیاستمداران آمریكایی صحبتی از خاورمیانه نمی كنند را می توان از دلایل شكست این كشور در طرح خاورمیانه بزرگ عنوان كرد.